';

Jak działamy?

Współpraca z partnerami to 3 proste założenia

Rozmawiamy z jednym partnerem w czasie realizacji projektu. To znaczy, że w trakcie rozmów z Tobą nie tworzymy projektu dla kogoś innego. Skupiamy się na realizacji Twoich celów i założeń. W taki sposób rozumiemy efektywne tworzenie stron www i indywidualne podejście do klienta

Rozmowa – telefoniczna bądź kontakt osobisty

Masz już serwer albo domenę? A może jest taka strona, która bardzo Ci się podoba i szukasz dodatkowych inspiracji? Chcesz przebudować swoją starą stronę? Pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Projekt – układ i szablon strony internetowej

Zanim uruchomimy stronę przekażemy Ci projekt do akceptacji. Potrzebne są zmiany? Dokonamy niezbędnych modyfikacji tak abyś spał spokojnie.

Realizacja – akceptacja projektu i wykonanie

Ile to wszystko trwa ? Po wstępnej rozmowie oszacujemy kiedy projekt będzie gotowy do akceptacji i jak szybko witryna będzie widoczna dla Twoich gości.

Jeżeli nie wiesz w jaki sposób pojawić się w internecie a strona www, domena i serwer to obce dla Ciebie pojęcia ­ niczym się nie przejmuj. Zadbamy o Twoje miejsce w sieci i wyjaśnimy na czym to polega.

Zdajemy sobie sprawę, że budowanie witryny to pewien proces a dla Ciebie perspektywa rozwoju. Tworzenie stron www to frazy kluczowe i otoczenie konkurencyjne na które zwracamy uwagę. Jakość szaty graficznej to dla nas nieodłączny element rozpoznawalności Twojej marki