#creosite

Filmy reklamowe
Twój własny film

Film reklamowy to inwestycja na miesiące i lata. Możesz ją wykorzystać w kanałach social media, kampanii reklamowej i prezentacji u klienta.

Według prognozy firmy Cisco, w roku 2020 filmy reklamowe w internecie będą stanowiły 80% całego ruchu. Wpisy z animacjami przyciągają 3x więcej użytkowników.

filmy reklamowe
cenniik

Filmy reklamowe

Wzrost oglądalności filmów reklamowych online powoduje, że kluczowym staje się posiadanie prezentacji firmy lub produktu w elektronicznej formie. Przygotujemy film za pomocą specjalistycznego sprzętu i zmontujemy go przy użyciu profesjonalnego oprogramowania. W końcowym etapie pomożemy opublikować go w internecie.

Ile kosztuje wyprodukowanie filmu?

Koszt produkcji klipu filmowego zawsze wyceniany jest indywidualnie. Wynika to nakładu pracy, który związany jest z przygotowaniem sprzętu, miejsca, osób, odległości dojazdu.

Jak długo trwa kręcenie klipu/reklamy?

Czas realizacji (jeżeli nie jest powiązany z porą roku) wynosi około 1 miesiąc. W trakcie nagrywania spotykamy się na planie, montujemy, dogrywamy ujęcia, poprawiamy a czasami je powtarzamy. Zdarza się również, że sesja na planie to 1 do 3 pełne dni robocze a montaż zajmuje ok 2 tygodnie.

Jak należy przygotować się do produkcji klipu?

Jeżeli część scenariusza lub reżyseria nie jest przygotowywana przez naszą firmę, musisz zadać sobie pytanie jaki Cel ma mieć reklama. Czy chciałbyś zaprezentować siebie, miejsce w którym pracujesz, pokazać produkty? Czy film ma mieć narrację, czy być bez głosu ale za to z tłem muzycznym?

Jak długi powinien być film reklamowy?

W obecnym standardzie, przyjmuje się, że reklama nie powinna przekraczać 40 sekund zakładając, że ma wyświetlać się w social mediach. Klip może być dłuższy jeżeli jego przeznaczeniem jest strona partnera albo media firmy.

Nagraj z nami
profesjonalne video

Wpisz swój numer telefonu, a my zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48 godzin i porozmawiamy.

    Wysyłając numer telefonu – akceptuje warunki polityki prywatności.

    Oceń stronę

    Ta strona przechowuje pliki cookie na Twoim komputerze. Polityka Prywatności