Creosite Team

Rozmawiamy tylko z Tobą w czasie realizacji projektu. Nie pracujemy wtedy dla kogoś innego. Skupiamy się na realizacji tylko Twoich celów

No cześć!

Jesteśmy przekonani, że wielkie koncepcje potrzebują dobrych ambasadorów

Paweł (Inkeeper)

Website manager, SEO, Photo, Video
Cieszy mnie udział w szybko zmieniającym się świecie nowych technologii. Od 2008 roku poznaję rynek systemów IT różnych klas. Podnoszenie rankingu strony to moje osobiste wyzwania. Wieczory spędzam przy książkach o górach. Jeszcze bardziej lubię po nich chodzić. Góry to spokój, atencja i refleksja. Interesuje mnie również F1, w której nie ma drugiego i trzeciego miejsca. Liczy się tylko 1 ale nikt o tym głośno nie mówi.

Marcin (Master)

Website designer, Photo, Video
Pierwszą stronę internetową zrobiłem mając 17 lat. Od tego czasu zmienił się dostęp do informacji ale nie zmienił się sposób ich wywoływania. Strona dalej ma swój adres i nazwę. Rewolucję przeszedł webdesign, który opiera się teraz na mobilności, kreatywności i spektaklu. Projektowanie to tylko część moich zainteresowań. Obserwuję świat e-sportu, czytam Fantasy i lubię Science Fiction w postaci Star Treka.

Kolo (Camera crusher)

Advanced tester of audiovisual equipment
Meow.

  Na czym pracujemy?

  Sprzęt, który wykorzystujemy do nagrań Video
  Ursa Mini Pro 4.6k
  Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K EF to profesjonalna kamera filmowa 4.6K z 15-stopniową rozpiętością dynamiczną do 3200 ISO, wbudowanymi filtrami ND oraz pełną funkcjonalnością broadcastową.
  Camtree Hunt Camera
  Profesjonalna kamera zawsze potrzebuje profesjonalnego systemu wsparcia dla doskonałych ujęć. Pozwala na zamontowanie dodatkowego sprzętu, oraz na niezwykłą stabilizację.
  Inspire 1 v2.0 + X3
  Inspire stał się wyznacznikiem jakości dronów do profesjonalnej kinematografii i pomimo wydania nowszej wersji urządzenia, wciąż pozostaje najczęściej pojawiającym się dronem na planach wysokobudżetowych produkcji.
  Blimp + Rode NTG 4+
  Osłona przeciwwietrzna. oraz profesjonalny mikforon Rode NTG 4+ przeznaczone do rejestracji dźwięku w produkcjach filmowych, sesjach studyjnych oraz realizacjach terenowych.
  Syrp Genie
  Genie to specjalna, programowalna głowica przeznaczona do nagrywania timelapsów oraz nagrań wideo z użyciem zautomatyzowanego ruchu głowicy. Dzięki płynnemu ruchowi głowicy uzyskujemy niesamowite, profesjonalne efekty.
  Syrp Genie Mini
  Genie Mini w połączeniu z głowicą Syrp Genie pozwala na bezprzewodową obsługę zestawu Syrp Genie i dodaje dodatkowy pełen obrót w poziomie lub pionie.
  Syrp Magic Carpet
  Slider Magic Carpet idealnie lekki, przeznaczony do nagrań z płynnym ruchem Slider gotowy do podłączenia kontrolerów ruchu.
  System Nikon Z6
  To profesjonalny zestaw fotograficzny z pełnoklatkowym obiektywem stałoogniskowym. Pozwala rejestrować zdjęcia i filmy z niesamowitą ilością detali, głębią i pełniejszymi kolorami.

  Przeczytaj krótką historię (click) o współpracy z firmą Dziki Bill.

  Dobra strona Dzikiego Billa, czyli o mariażu polskiego
  ostrego sosu z branżą kreatywną

  Skontaktuj się z nami

  Odpowiadamy w ciągu 24 godzin roboczych.

   Wyślij nam wiadomość