Creo to strony internetowe,
SEO, zdjęcia i filmy.

Rozmawiamy tylko z Tobą w czasie realizacji projektu. To znaczy, że w trakcie rozmów nie pracujemy dla kogoś innego. Skupiamy się na realizacji Twoich celów i założeń. Tak rozumiemy indywidualne podejście do klienta.

1. Porozmawiajmy!

Masz już serwer albo domenę? A może jest taka strona, która bardzo Ci się podoba i szukasz dodatkowych inspiracji? Chcesz przebudować swoją starą stronę? Pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.

2. Wybierz wygląd Twojej strony

Zanim uruchomimy stronę przekażemy Ci projekt do akceptacji. Potrzebne są zmiany? Dokonamy niezbędnych modyfikacji tak abyś spał spokojnie.

3. Poczekaj aż zawiesimy ją w internecie

Ile to wszystko trwa? Po wstępnej rozmowie oszacujemy kiedy projekt będzie gotowy do akceptacji i jak szybko witryna będzie widoczna dla Twoich użytkowników.

Przeczytaj krótką historię (click) o współpracy z firmą Dziki Bill.

Dobra strona Dzikiego Billa, czyli o mariażu polskiego
ostrego sosu z branżą kreatywną

Będzie fajnie

Zdajemy sobie sprawę, że budowanie witryny to dla Ciebie proces i perspektywa rozwoju. Jakość Twojej szaty graficznej to dla nas nieodłączny element rozpoznawalności marki

Jeżeli nie wiesz jak pojawić się w internecie a strona www, domena i serwer to obce Ci pojęcia - nie przejmuj się. Zadbamy o Twoje miejsce w sieci i wyjaśnimy na czym to polega.

No cześć!

Jesteśmy przekonani, że wielkie koncepcje potrzebują dobrych ambasadorów

Paweł (Inkeeper)

Website manager, SEO, Photo, Video
Cieszy mnie udział w szybko zmieniającym się świecie nowych technologii. Od 2008 poznawałem rynek systemów IT różnych klas (Workflow, Erp, Pms, Ecm, Crm, Pos), stron www i pozycjonowania (Seo). Wieczory spędzam przy książkach o górach. Jeszcze bardziej lubię po nich chodzić. Góry to spokój, atencja i refleksja. Interesuje mnie również F1, w której nie ma drugiego i trzeciego miejsca. Liczy się tylko 1 ale nikt o tym głośno nie mówi.

Marcin (Master)

Website designer, Photo, Video
Pierwszą stronę internetową zrobiłem mając 17 lat. Od tego czasu zmienił się dostęp do informacji ale nie zmienił się sposób ich wywoływania. Strona dalej ma swój adres i nazwę. Rewolucję przeszedł webdesign, który opiera się teraz na mobilności, kreatywności i spektaklu. Projektowanie to tylko część moich zainteresowań. Obserwuję świat e-sportu, czytam Fantasy i lubię Science Fiction w postaci Star Treka.

Kolo (Camera crusher)

Advanced tester of audiovisual equipment
Meow.

    Skontaktuj się z nami

    Odpowiadamy w ciągu 24 godzin roboczych.

    Wyślij nam wiadomość


    slask