#creosite

Skuteczne pozycjonowanie
stron internetowych

Mając doświadczenia w budowaniu rankingu stron wiemy, że zależy on od jakości produktu i usług które oferujesz. Nie zapominamy o szczegółach. Naprawa części strony daje już realną szansę na przewagę w branży. Na drobne elementy nikt nie zwraca uwagi, ale to one są częścią kilkudziesięciu parametrów badanych przez Google.

Chcemy pomóc Ci w zakresie technicznych wymogów. Będziemy jednak oczekiwali wsparcia i informacji o rynku na którym działasz. Budujemy SEO w oparciu o klientów, którzy szukają Twoich rozwiązań a nie w oparciu o nasze domysły i przypuszczenia.

pozycjonowanie stron internetowych
Ranking

Prowadzimy działania optymalizacji w ścisłej współpracy z klientami, dzięki czemu udało nam się uzyskać bardzo wysokie wyniki wuszukiwania na pożądanych frazach w przeglądarkach .

Wiedza

Zdobywamy wiedzę bezpośrednio u źródła wyszukiwarek i przekazujemy własne informacje na naszym blogu. Korzystamy również z wiedzy cenionych polskich i zagranicznych agencji SEO takich, Onely i Neil Patel

Narzędzia

Korzystamy z narzędzi badających techniczne elementy strony takie jak struktura linków, kody błędów, dane strukturalne, szybkość ładowania, przejrzystość treści.

Search Engine Optimization

Na przykład algorytmy google takie jak: Panda , Penguin i Hummingbird

SEO to od angielskiego “Search Engine Optimization” czyli optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek. Są to wszystkie prace, które mają na celu zbliżenie strony internetowej do wymogów, które stawiają nam przeglądarki internetowe. Na przykład algorytmy google takie jak: Panda, Penguin i Hummingbird – próbują dopasować wyniki wyszukiwania aby były one najlepszą odpowiedzią dla zadanej frazy. Jeżeli jesteś w centrum Katowic i szukasz kawiarni serwującej Flat White, to właśnie google podpowie Ci najbardziej trafny wynik miejsca w którym możesz się jej napić.

Dzieje się to dzięki odpowiedniemu dopasowaniu frazy i spełnieniu wymogów, które stawia nam wyszukiwarka (zapytanie, lokalizacja, rodzaj usługi, kawiarnia). Odpowiadają za to algorytmy google, które sprawdzają techniczną i merytoryczną część strony, linkowanie, dopasowanie lokalne. Podobnie sytuacja będzie wyglądała z naprawą rowerów, kwiaciarnią czy sklepem sportowym. W Polsce na działania optymalizacji zwykło mówić się “Pozycjonowanie stron”, co jednoznacznie kojarzy się z “ustawianiem” pozycji w rankingu wyszukiwarek.

Pozycjonowanie stron to prace na które można spojrzeć trójwymiarowo. Możemy przygotować strategię działania opartą o mapę SEO, która uwzględnia kluczowe aspekty Twojej widoczności w internecie (jaką masz stronę, jak widzi ją google). Po drugie możemy skupić się na Twoich celach i najbliższej konkurencji (co oferujesz? co robi konkurencja?). Po trzecie, na ile to możliwe, możemy zbliżyć się do poprawy wszystkich wymagań stawianych nam przez wyszukiwarki. (błędy na stronie, szybkość ładowania, struktura kodu).

Najbardziej efektywny schemat prac obejmuje wszystkie 3 filary strategii SEO. Jest on też z zasady najbardziej długotrwały i kosztowny. Pomyśl jednak czy nie warto zainwestować w podnoszenie rankingu w wyszukiwaniu naturalnym (organicznym)? – miejscu, które wzbudza największe zaufanie i przynosi prawdziwy ruch na stronie? W Creosite skupiamy się na wyszukiwarce Google (to jest 93% rynku w Europie). Naszą pomoc rozpoczniemy od rozpoznania Twojej branży i stanu witryny internetowej. Przeprowadzimy audyt, zweryfikujemy i ocenimy wszystkie elementy strony.

Co zrobić, żeby wygrać?

Jeżeli nie da się przewidzieć wyniku w wyszukiwarce a spektrum konkurencji jest duże.

Pozycjonowanie stron.
Czym się zajmujemy?

Pomoc w pozycjonowaniu zaczyna się od rozpoznania branży.

Na pozycjonowanie stron (SEO) składa się ok 200 różnych parametrów weryfikujących zdrowie witryny i domeny. SEO to dzisiaj nie tylko umiejętność pisania angażujących i wartościowych treści, ale też dostosowanie strony do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, znajomość technicznej budowy strony i wykorzystania odpowiednich serwerów z dodatkowymi funkcjami. W największym stopniu optymalizacja opiera się jednak na współpracy firm. Nie można efektywnie podnosić rankingu strony bez znajomości branży, konkurencji i ciągłej współpracy.

Duża ilość fraz kluczowych albo linków, która wzbudza nienaturalny przekaz – nie pomoże już w rankingu Twojej strony. Nie możesz też założyć, na którym miejscu w wynikach wyszukiwania się znajdziesz. Nie da się tego dzisiaj zaplanować. To oznaczałoby, że przewidujesz wszystkie działania Twojej konkurencji i zakładasz, że firmy w tej samej branży nie będą wykonywały prac na rzecz swoich stron.

pozycjonowanie sklepow internetowych

Skąd wiemy że to działa?

Od 5 lat podnosimy ilość odwiedzin na stronach internetowych.

Twórcy idealnych przeglądarek postawili sobie za cel dopasowanie najlepszego wyniku wyszukiwania do wpisanego zapytania. Jeżeli jesteś zadowolony ze swojego mechanika samochodowego a wiele osób z okolicy go poleca, to znaczy, że jest wiarygodny jako przedsiębiorca. Taka sytuacja występuje tez wirtualnie w wyszukiwarce google. Jeżeli masz dobre opinie a Twoje produkty i usługi są wysokiej jakości to wyszukiwarka z checią podpowie jak do Ciebie dotrzeć. Trzeba jej tylko trochę w tym pomóc.

Od 5 lat skutecznie podnosimy ruch naturalny na stronach internetowych klientów z którymi współpracujemy i jesteśmy dalecy od tzw. Blackheat SEO. Nie wykorzystujemy wiedzy w celu oszukiwania wyszukiwarek sztucznym zawyżaniem wyniku. Na rynku usług SEO i firm obiecujących szybkie wyniki w krótkim czasie to niestety popularna praktyka. Takie działania mogą zniszczyć pozycję marki w internecie i doprowadzić do usunięcia strony z indeksu wyszukiwań. Systematycznie zwiększamy pozycje na pożądanych frazach skupiając się na jasnym, bezpiecznym i wartościowym przekazie.

cenniik

Poznaj nasze plany
cenowe i znajdź
coś dla siebie.

Nasze plany cenowe dostosowane są dla każdego rodzaju działalności. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś dla siebie.
Strony internetowe robimy już od 1500zł netto.

Podstawowy

Najlepszy pakiet na początek

1500 zł 6 miesięcy gwarancji
Podane ceny są cenami netto
 • 1 podstrona
 • Podstawowe Seo
 • Blog
Skontaktuj się

Czas realizacji : 4-7 dni roboczych

Premium

Najczęściej wybierany !

3500zł Roczna gwarancja
Podane ceny są cenami netto
 • do 5 podstron
 • Podstawowe Seo
 • Blog
Skontaktuj się

Czas realizacji : 10 do 14 dni roboczych

Co oznacza gwarancja na stronę?

Using year-over-year design approaches and the latest technologies, we will ensure that your new website will be visible, accessible, and treads lightly on the environment.

Czy będę mógł sam edytować treści na stronie?

When our team provides design and digital marketing. Applied arts can include industrial design, graphic design, fashion design. The app provides design and digital marketing.

Co to jest ta responsywność?

When our team provides design and digital marketing. Applied arts can include industrial design, graphic design, fashion design. The app provides design and digital marketing.

Po co mi SSL i co to takiego?

Our philosophy is built on modern and cutting-edge approach for creating digital and connected brands, services, and products driving digital arts and engaging experiences.

Co jeśli będę chciał/a więcej podstron?

When our team provides design and digital marketing. Applied arts can include industrial design, graphic design, fashion design. The app provides design and digital marketing.

Nie mam zdjęć i treści na stronę

When our team provides design and digital marketing. Applied arts can include industrial design, graphic design, fashion design. The app provides design and digital marketing.

Chcesz zwiększyć
ruch na swojej stronie?

Pozycjonowanie stron zacznij od Nas. Wpisz swój numer telefonu, a my zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48 godzin i wyjaśnimy jak zacząć.

  Wysyłając numer telefonu – akceptuje warunki polityki prywatności.

  Oceń stronę

  Ta strona przechowuje pliki cookie na Twoim komputerze. Polityka Prywatności