#creosite

Sklepy internetowe. Systemy ecommerce i zamówienia on-line.

Systemy ecommerce to inaczej platformy sprzedaży online, które stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego warto mieć swój sklep i miejsce w sieci?

projektowanie sklepow internetowych
Sprawnie i szybko

Potrzebujesz kilka kliknięć żeby zamówić produkt.

Widoczność

Sklep internetowy widoczny 24h przez 7 dni w tygodniu.

Łatwe zamówienie

Twoja strona będzie poprawnie widoczna w wyszukiwarce Google.

Dostępność

Twoje usługi dla wszystkich bez ograniczeń geograficznych.

Mobilność

Twoi klienci zamawiają za pomocą komputera i smartphona.

Minimalne koszty

Obniżasz koszty sprzedaży do minimum.

Mniej pomyłek

Ograniczasz większość wpadek z zamówieniami.

Zarządzanie

W łatwy sposób dodajesz produkty i zmieniasz ceny

Swój własny sklep internetowy?

Sprzedaż w internecie jest łatwa i niedroga w utrzymaniu. Jedyne koszty jakie ponosisz dotyczą operatora płatności on-line (przelewy 24, dotpay, paypal itd) i utrzymania infrastruktury platformy. Nie jesteś obciążony dodatkowymi prowizjami od sprzedaży ani czynszami za wynajem. Sklep w postaci strony internetowej jest Twój. Platforma sprzedaży online to dla Ciebie zwiększona rentowność i zmniejszone ryzyko problemów z siłą roboczą.

sklepy online
#sklep www

Systemy ecommerce

Sklepy internetowe jako platformy e-commerce pozwalają na sprzedaż towarów i usług 24/h przez 7 dni w tygodniu. Tylko od Ciebie zależy kiedy chcesz realizować zamówienia i analizować sprzedaż.

Własny silnik sklepu internetowego uniezależnia Cię od dystrybutorów i pośredników w sprzedaży. W Twoim sklepie internetowym światło nigdy nie gaśnie.

0  %

Kupujących Polaków robi zakupy w internecie (Agencja Gemius)

Co oznacza gwarancja na stronę?

Gwarancja to nasze zobowiązanie wobec Ciebie. Jeżeli po opublikowaniu strony wykryjesz błąd w funkcjonalności lub usterkę w wyświetlaniu, w ciągu 14 dni wykonamy niezbędne naprawy. Jeżeli usterka będzie wynikała z działania firmy trzeciej to skontaktujemy się z tą firmą lub zaproponujemy Ci alternatywne rozwiązanie.

Czy będę mógł sam edytować treści na stronie?

Tak. System CMS WordPress to po angielsku: Content Management System, czyli system zarządzania treścią. Oznacza to, że większość treści na stronie takie jak: teksty, grafiki - będziesz mógł wyedytować samodzielnie

Co to jest ta responsywność?

Responsywność to dostosowanie strony www do przeglądarki internetowej. W skrócie oznacza to, że strona dostosowuje się do różnych wielkości ekranu i wyświetla się poprawnie na różnych urządzeniach mobilnych.

Po co mi SSL i co to takiego?

SSL (Secure Sockets Layer) to w dużym skrócie zabezpieczenie strony strony internetowej. Jest to standard szyfrowania danych, który zapewnia poufność komunikacji. Przy uruchamianiu strony informacje na temat klucza szyfrowanego (SSL) pojawiają się obok adresu strony (domeny) w postaci ikony kłódki. Zabezpieczenie strony ma wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania.

Co jeśli będę chciał/a więcej podstron?

Jeżeli w toku Twojej działalności okaże się, że potrzebujesz rozbudować witrynę (np. o dodatkową stronę lub podstronę) - napisz do Nas. Zaproponujemy Ci wycenę lub wykonamy te zadanie w ramach administracji strony. 

Nie mam zdjęć i treści na stronę

Jeżeli nie masz zdjęć i treści na stronę, jest kilka możliwości. Niektóre zdjęcia można zdobyć na darmowych lub odpłatnych giełdach zdjęć. Zdjęcia możemy wykonać  dla Ciebie też osobiście. Będą bardziej wiarygodne i wyższej jakości. Podobnie jest z treścią. Jeżeli nie masz żadnych treści, daj znam znać.

Sklepy internetowe.
Zbuduj z nami swój system e-commerce

Wpisz swój numer telefonu, a my zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48 godzin i pomożemy wystartować.

    Wysyłając numer telefonu – akceptuje warunki polityki prywatności.

    5/5 - (3 votes)

    Ta strona przechowuje pliki cookie na Twoim komputerze. Polityka Prywatności