Strony internetowe Chorzów

Estetyczna strona internetowa na PC i urządzenia mobilne

Jesteśmy stąd

Pochodzimy z Chorzowa i to właśnie tutaj zaczynaliśmy swoją działalność budowania stron internetowych. W naszym mieście przygotowaliśmy strony dla Labolatorium techniki dentystycznej Tendent, Chorzowskiego Stowarzyszenia Charytatywnego Pomocna Dłoń i pracowni Architektonicznej Chmielewscy Architektura.

Z oferty naszych usług skorzystali również fotograf Tomasz Stefanik , Awdokat Grzegorz Streckbein oraz firma Dziki Bill. Więcej naszych projektów znajdziesz w zakładce "realizacje".

Komunikacja

Zawsze staramy się żeby komunikacja przy budowaniu strony i reklamy w internecie była zrozumiała. Nie rozmawiamy w języku kodowania i nie używamy branżowych pojęć. Przekazujemy wiedzę, wskazówki i doświadczenie w taki sposób abyś mógł w pełni świadomie podejmować decyzje o budowaniu wizerunku w internecie.
Utwierdzamy się w przekonaniu, że dobra strona internetowa to najlepsze źródło kontaktów. Piękna i mobilna witryna pracuje dla Ciebie całą dobę. Użytkownicy nie są ograniczeni zasięgiem. Mogą odnaleźć Cię z każdego miejsca na ziemi na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Tomasz Stefanik

Strona internetowa
Tomasz Stefanik to fotograf zajmujący się głównie fotografią ślubną.

Dziki Bill

Strona produktu
Dziki Bill to marka polskich ostrych sosów, produkowanych całkowicie bez konserwantów.

Chmielewscy Architektura

Strona internetowa
Chmielewscy Architektura to niestandardowa pracownia architektoniczna z indywidualnym podejściem do klienta.

Strony internetowe Chorzów

Projekty dla Chorzowa to nie tylko nowoczesne strony internetowe. W naszym portfolio można odnaleźć Filmy Reklamowe. Nasza realizacja filmowa została nagrodzona w konkursie dla pokoleń i zakopana w "Kapsule Czasu", która umieszczona jest na płycie Rynku przy ratuszu w Chorzowie


Serwis strony internetowej

Po wykonaniu strony internetowej nie pozostawiamy Cię samemu sobie. Jeżeli nie masz czasu albo ochoty zajmować się stroną - z chęcią Cię odciążymy.

Zajmujemy się utrzymaniem strony od utrzymania serwera aż po wprowadzanie zmian takich jak - nowe treści, ceny, zdjęcia i funkcjonalności.
]

Kampania Google Ads Chorzów

Oprócz budowania stron internetowych zajmujemy się również pozycjonowaniem (SEO) oraz kampaniami Adwords. W Chorzowie dla marki ostre sosy "Dziki Bill" przygotowaliśmy strategię internetową opartą o najnowsze standardy SEO oraz skuteczną kampanię reklamową w Gooogle Ads. Przeczytaj krótką historię (click) o współpracy z firmą Dziki Bill. Dobra strona Dzikiego Billa, czyli o mariażu polskiego ostrego sosu z branżą kreatywną

Strony internetowe Chorzów Kontakt

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin roboczych.

    Wyślij nam wiadomość