#creosite

Strony internetowe Katowice

Jesteśmy ze Śląska i to właśnie tu rozpoczęliśmy  swoją działalność IT. W Katowicach przygotowaliśmy stronę dla Lexnord Kancelaria Prawna i Wspólnicy, Lexnordhub – wynajem biur dla prawników, Puchała – Clinic, Specjalistyczne gabinety medyczneKatowice to centrum Śląska, największe firmy IT a dla Nas obszar nieograniczonych możliwości.

strony internetowe katowice
Mobile

Dostosowanie do urządzenia mobilnego

Pozycjonowanie

Wyższa pozycja w Google zwiększa ilość kontaktów do Twojej firmy

Hosting

Wybieramy tylko najlepszych usługodawców na rynku

Twojafirma.pl

Pomożemy Ci wybrać nazwę i kupić domenę

Bezpieczeństwo SSL

Bezpieczeństwo na Twojej stronie jest bardzo istotne

E-serwis

Zaopiekujemy się Twoją stroną internetową pod każdym względem

Strony internetowe Katowice

Komunikacja

Zależy nam, żeby język, którym się komunikujemy był dla wszystkich zrozumiały. Nie używamy skomplikowanych pojęć z zakresu kodowania czy pozycjonowania. Chcemy udostępniać wiedzę w prosty i przystępny sposób tak aby zamawiający wiedział co robimy i na czym polega inwestycja.

projektowanie stron katowice
#responsywność

Będzie fajnie!

Dobra strona www to najlepsze miejsce na prezentację firmy.  Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprezentowana i mobilna witryna jest Twoim pasywnym źródłem dochodu. Twoi Użytkownicy mogą odnaleźć Cię o każdej godzinie danego dnia. Nie ma żadnych ograniczeń związanych z miejscem i urządzeniem z którego korzystają.

Utrzymanie strony internetowej

Po publikacji strony nie zostawimy Cię samego. Wiele osób nie chce albo nie ma czasu zajmować się swoją stroną. Pomożemy Ci w tym w uczciwej propozycji. Przypilnujemy aktualizacji systemu do zarządzania treścią, opłacimy Twój serwer i domenę a jeżeli będzie trzeba – zaktualizujemy stronę o nowe treści i grafiki.

#pozycjonowanie, seo

SEO stron internetowych

Każdemu powinno zależeć na tym aby jego strona była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. SEO pomaga witrynom wyróżnić się w gąszczu dużej konkurencji. Wyszukiwarka Gogle zwraca uwagę na szereg elementów, które jeśli są spełnione – pomagają jej ustalić ranking Twojej strony. Każdą nową stronę, którą wybudujemy optymalizujemy pod kątem SEO. Zależy nam na tym, żeby Twoja strona pojawiła się w wynikach wyszukiwania a to co robisz, żeby było zrozumiałe dla firmy Google. Zapraszamy do artykułu o pozycjonowaniu (tu link do wpisu o pozycjowaniu).

tworzenie stron www katowice
Google Ads

Reklamy Google Ads Sosnowiec

Tworzymy skuteczne kampanie Adwords, które zwiększają ilość odwiedzin na stronach naszych klientów.  Przygotowujemy kampanie reklamowe, które wyświetlają się nie tylko w wyszukiwarce w oparciu o zadaną frazę. Reklamy mogą wyświetlać się na innych stronach partnerów google’a oraz na youtube, gmail czy google maps. 

Film reklamowy

Klipy reklamowe
Sosnowiec

Jeżeli poszukujesz wykonawcy spotu lub klipu reklamowego to możemy Ci w tym pomóc. Projektujemy filmy reklamowe, których możesz użyć w mediach społecznościowych lub umieścić na swojej stronie. Sprawdź stronę https://recknefel.pl/ i zobacz jakie filmy nakręciliśmy.

Zbuduj z nami swoją
wymarzoną stronę.

Wystarczy że wpiszesz po prawej swój numer telefonu, a my zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48 godzin i pomożemy wybrać najlepszą ofertę!

    Akceptuje warunki polityki prywatności.

    5/5 - (5 votes)

    Ta strona przechowuje pliki cookie na Twoim komputerze. Polityka Prywatności