#SUPPORT CREOSITE

Support stron, oraz sklepów internetowych

Strony internetowe to “żyjące organizmy”. Nie przypominają już rozwiązań stosowanych 10 lat temu. Poszczególne elementy witryny to osobne programy (formularz kontaktowy, galerie, wyskakujące okienka, mapa google, zabezpieczenia email, slajdery ze zdjęciami, integracje z social media itd.) Te programy mają często własnych producentów, wsparcie techniczne i własne aktualizacje.

administracja stron internetowych cena
Support 24/h

Możesz na nas liczyć 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dbamy o to abyś czuł się bezpiecznie i nie martwił się o swoją stronę.

Aktualizacje wtyczek

Wtyczki, oraz programy wymagają częstej aktualizacji, szczególnie w systemach opartych na CMS takich jak WordPress/WooCommerce.

Backup

Większość usługodawców oferuje backup serwerowy który jest standardową opcją serwera, my dodatkowo wykonujemy backup ręczny co jakiś czas.

Wsparcie email

Pomożemy skonfigurować twoje skrzynki email i wyślemy instrukcje jak połączyć je na komputerze i telefonie. Będziesz miał dostęp do swoich maili na każdym urządzeniu.

Prace na stronie

Prace graficzne, wprowadzanie zmian, treści. Nieaktualizowana strona to dla Google'a infromacja, że w Twojej pracy mało się dzieje albo nie dbasz o rozwój strony www. Jeżeli nie chcesz sam wprowadzać zmian na stronie z chęcią Ci pomożemy.

Program antywirusowy

Żadna strona w obecnych czasach nie jest bezpieczna. Możesz jednak zminimalizować ryzyko do minimum i zabezpieczyć się w dobre oprogramowanie antywirusowe z poziomu samej strony. Powinieneś ochronić Swoje zasoby i dane klientów, którzy się z Tobą kontaktują.

Co może stać się z moją witryną gdy nie będę jej aktualizował?

Podobnie jak z kontem bankowym i wszystkimi ostrzeżeniami – Mając stronę www jesteśmy narażeni na na pułapki i ataki w internecie. Nie zwracamy na to uwagi i najczęściej reagujemy po fakcie. Jeżeli strona przestanie działać, nie wiemy jak się zachować. Witryna wygląda inaczej, wyświetla dziwne elementy, a google przekierowuje nasze adresy na przykład do medycznego sklepu na innym kontynencie. Brak aktualizacji umożliwia automatycznym botom, hakerom dostęp do źródła strony albo jej panelu zarządzania. W najtrudniejszych przypadkach strona może zostać zniszczona, usunięta a domena na którą długo pracowaliśmy przekierowana na inne adresy.

Support stron internetowych

Fakturowanie powyższych pakietów odbywa się raz w roku (opłaty naliczane są za cały rok z góry).
Pakiety utrzymania nie gwarantują 100% zabezpieczenia strony, ale znacznie zmniejszają prawdopodobieństwo włamania.

Utrzymanie a obsługa skrzynek e-mail

Utrzymanie strony to również opieka nad Twoimi skrzynkami e-mail. Jeżeli zabraknie Ci miejsca lub Twoje maile nie będą gdzieś dochodzić - daj nam znać. 

Co to jest backup manualny?

Backup manualny to ręczne wykonanie kopii danych. Z wielu powodów warto mieć dodatkowo zapisaną stronę w plikach, które łatwo później odtworzyć. 

Kiedy mogę się kontaktować?

W przypadku problemów ze stroną możesz zadzwonić do Nas w godzinach pracy od 8:00 do 16:00 lub o każdej porze wysłać do Nas email. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe

Dlaczego warto aktualizować stronę?

Utrzymanie strony nie jest obligatoryjne ale bardzo zalecane. Naprawa witryny, która może zostać zaatakowana przez wirus, włam hakerski i przestaje funkcjonować to problem nie tylko wizerunkowy. Naprawa nie zawsze jest możliwa a na pewno konsumuje więcej budżetu niż regularna aktualizacja. Bezpieczeństwo przed atakami z zewnątrz to podstawa dobrze funkcjonującej witryny. 

Support stron
internetowych

Wpisz swój numer telefonu, a my zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48 godzin i zaproponujemy odpowiedni pakiet.

    Wysyłając numer telefonu – akceptuje warunki polityki prywatności.

    Oceń stronę

    Ta strona przechowuje pliki cookie na Twoim komputerze. Polityka Prywatności